ייעוץ אדריכלי

מהו ייעוץ אדריכלי?

כאשר מקבלים החלטה לרכוש נכס, לשפץ נכס קיים, או לפתוח עסק, מדובר לרוב בתהליך ארוך ומורכב אשר דורש לא מעט זמן,משאבים כלכליים וסבלנות. על מנת לקבל את הכלים באמצעותם יוכל הלקוח להיות חלק מתהליך זה תוך כדי מענה על צרכיו והימנעות מטעויות, חשוב לקבל חוות דעת מקצועית ואובייקטיבית מבעל מקצוע מנוסה ומיומן, אשר יעמוד לצידנו, יסביר מונחים מקצועיים שלאו דווקא מוכרים לנו ויסב את תשומת ליבנו לפרטים חשובים ומשמעותיים לגבי החלטותינו העתידיות.

משרדנו מספק ייעוץ אדריכלי בתחומים הבאים:

  • ייעוץ אדריכלי לפני רכישת נכס.
  • ייעוץ אדריכלי לפני שיפוץ נכס קיים.
  • ייעוץ אדריכלי לפני פתיחת עסק.

ייעוץ אדריכלי לפני שיפוץ נכס קיים

כאשר ניגשים לשפץ נכס קיים עלינו להעריך את הפוטנציאל הטמון בנכס ולהבין כיצד ניתן לממשו בצורה הטובה ביותר. בנוסף יש לבדוק מהם צרכינו הספציפיים , ועל פיהם לקבל החלטות לגבי התכנון העתידי. משרדנו מספק ייעוץ אדריכלי מקצועי והוליסטי שיוכל לסייע לכם בבחירות אלו, כיצד לבחון את הנכס בהיבט האדריכלי , כיצד נוכל לבצע שינויים בנכס כך שישרת אותנו בצורה הטובה ביותר. , , להסביר במה כרוך תהליך השיפוץ בנכס איזה מערכות נוספות יש לתת עליהם את הדעת,  ולספק הערכה לגבי היקף השיפוץ. 

ייעוץ אדריכלי לפני רכישת נכס

בשונה מגורמים אשר מעורבים בתהליך קניית הנכס, כגון המתווך או הקבלן ממנו רוכשים את הנכס,טובת הלקוח בלבד היא אשר עומדת לנגד עיני האדריכל. היתרון בייעוץ אדריכלי במצב שכזה הוא ההבטחה שצרכי הלקוח יקבלו מענה וחוות הדעת המקצועית של האדריכל יכולה למנוע של מצב רכישת נכס אשר לכאורה נראה מתאים ללקוח, בעוד שבפועל המצב איננו כזה. נתונים הקשורים לנכס אותו אנו עתידים לרכוש, אשר לאו דווקא יזוהו ככאלה על ידי הלקוח – עלולים להיות בעייתיים וייתכן כי הקבלן או המתווך ינסו להסתירם. בנוסף חשוב לדעת האם המפרט המוצע לנו הוא המפרט בו אנחנו מעוניינים, או האם בפועל ניאלץ לשדרגו כדי להתאימו לצרכינו, אופציה אשר לרוב תהיה כרוכה בתוספת תשלום וחשוב להיות מודעים לקיומה. חוות דעת מקצועית תאפשר ללקוחות להבין לעומק את הנתונים המוצגים בפניהם וכך להימנע ככל האפשר מהחלטות שגויות.

ייעוץ אדריכלי לפני פתיחת עסק

בין אם מדובר במסעדה, במשרדים או בחנות, פתיחת עסק או שיפוצו הינו תהליך לא פשוט וכרוך בהחלטות משמעותיות ורבות. משלב הקונספט ובחירת האסטרטגיה העסקית ,דרך התפיסה העיצובית והתכנון המפורט עד לשלב הביצוע ופתיחת עסק חדש או השבתה של עסק קיים עד פתיחתו מחדש. העסק חייב להיות מתוכנן בקפידה יש להתנהל בצורה יעילה ופונקציונלית  וכמובן להיות ייצוגי מבחינה ויזואלית על מנת ליצור רושם רציני ואמין ולמשוך מספר מקסימלי של לקוחות. פרטים קטנים אשר לא תוקדש להם תשומת הלב הנדרשת עלולים ליצור רושם לא מקצועי וחמור מכך, אף לפגוע בתפקוד השוטף של העסק.

למשרדנו הניסיון והידע בתכנון ועיצוב עסקים, נשמח לסייע בייעוץ ולהשתלב בתכנון ובישום הפתרון המיטבי שיתרום משמעותית להצלחתו של העסק שלכם.